Starší ročníky

ZELESA 2018

zelesa

Letošní 16. ročník Zelesa se klasiky se koná o víkendu 18.5.-20.5. a můžete se těšit na vystoupení hudebních těles: Kohout plaší smrt, Reckless, Rabies, ABH, Kruton, Údolí dutých hlav, Vysoký napětí, Vasilův Rubáš, RV4, Kung-fu Girlz, Cruadalach, P.U.M., Cela pro Klárku, Valury a další. Začínáme tradičně v pátek kolem 18hodiny a končíme v neděli odpoledne. Rozpis kapel pro letošní rok bude ještě upřesněn. Těšíme se na všechny stálé i nové návštěvníky. Zdraví Zelesa Tým.

ZELESA 2017

zelesa

Ročník 2017 je za chvilku!Jedná se o jubilejní 15. ročník! Těšíme se na vás! Vy se můžete těšit na kapely jako SPS, Totální nasazení, Valury, Proximity, Highstreet Hooligans a další! V sobotu to rozjedou australští Lagerstein! Pro bližší info se podívejte do rozpisu kapel! Letošní novinkou bude kvalitní občerstvení v podobě dvou stánků s jídlem - jeden stánek s vegetariánskou nabídkou, druhý stánek s masovou variantou! Na výběru jsme si letos dali opravdu záležet!!! Takže letošek bude o kvalitní hudbě, kvalitním zvukaři, kvalitním pivu a ostatních nápojích, o kvalitní kuchyni... A samozřejmě O VÁS!.

ZELESA 2016

zelesa

Aby to nevypadalo, že jsme na vás letos zapomněli, tak přinášíme první info o ZELESA 2016. Jak už si někteří šikovnější zjistili, tak termín pro letošní rok připadl na víkend 20. - 22. května. Standardně dostupný přísun veškerých možných nápojů v podobě pivo-víno-čaj-rum-bum jsme se i letos snažili doplnit kulturní vložkou v podobě vystoupení několika více či méně známých hudebních skupin. Kromě jiných se můžete letos těšit na zapění těles Plexis, Volant, Dukla vozovna, Proximity, Highstreet hooligans a mnoha dalších. Časový rozpis bude ještě doplněn.

ZELESA 2015

zelesa

Takže 13. ročník ZELESA je za námi. Tímto bychom chtěli poděkovat všem dobrovolníkům co nám pomáhali s přípravami i obsluhou během festivalu. Všem interpretům za skvělou hudbu, kterou nás celý víkend bavili a hlavně vám všem co na zelesa jezdíte a podporujete tuhle akci. Byli jste skvělý a udělali jste parádní atmosféru, kvůli které máme zelesa všichni tak rádi. Zatím první fotka za všechny, Houbič by měl určitě radost. Takže bando těšíme se na vás všechny zase za rok. Zelesa tým!

zelesa

ZELESA 2015

Kamarádi a přátelé, po zimní pauze je nám potěšení oznámit datum letošního již 13. festivalu ZELESA. Opět se všichni sejdeme na naší pláni 22.5 až 24.5 2015 a věřte že se bude na co těšit. Zatím ještě dáváme dohromady celý program, ale už teď se můžete těšit na kapely E!E, SPS, Status Praesents a mnohé další, které vám budeme průběžně představovat. Také jsme konečně aktualizovali fotogalerii a tak se můžete naladit na festivalovou náladu prohlídkou fotek z minulých ročníků. Na všechny z vás se v květnu těšíme, ZELESA TÝM.

kuchyne

Nová kuchyně

Drazí přátelé dobré hudby, dobrého pití a dobrého jídla zároveň i zvlášť. Jako každý rok se i letos snažíme vám dopřát skvosty naší (občas i zahraniční) hudební scény. Myslím, že podle rozpisu kapel se i letos máme na co těšit a pokud se někdo dosyta nevyřádí na Zelesa tanečním dupališti, vyřádí se dostatečně na baru, jelikož kromě běžných osvěžujících nápojů, které jsou běžně k dostání jsme se pro vás obětovali a podnikli zběsile řízenou degustaci slivovicových nápojů. Věřím, že námi vybraný vzorek zahřeje jak na těle, tak i na duši. Kromě toho všeho je pro vás opět připravený kulturně zábavný program v čajovně (tím nemyslím teplou medovinu), ale duo Kachna a Zodiac, které zde vystoupí v pravidelné popolední přestávce (pro více informací sledujte naší HD informační ceduli vedle baru). Na závěr bych ještě rád zmínil pravidlo, že kdo chce dobře pít a neblít, tak to musí správně prokládat (nemyslim tim prokládat pivo rumem). Pro letošní rok jsme pro vás připravili nový stánek s občerstvením, který doufám uspokojí každého návštěvníka. Umění nového hlavního kuchaře jsme vyzkoušeli na sobě a za mojí osobu jeho recepty můžu vřele doporučit. Těšit se můžeme na tradiční guláš, vepřové steaky, uzený, klobásy a párky, atd. Samozřejmě, že letos nezapomeneme ani na vegetariány. Tak si nezapomeňte škrtat dny, co nám ještě zbývají a doufám, že si to všichni, stejně jako každý rok, pořádně užijeme.

lineup

Rozpis kapel 2014

Protože se termín festivalu nezadržitelně blíží představujeme vám všechny další potvrzené interprety. Můžete se těšit třeba na punkové A bude hůř, VT Marvin, Vision day. Metal střihnutý dudama a houslemi v podání skupiny Cruadalch. Hořovický hardcore Valury. Punkový nátěr S.A.S a nebo třeba plzeňské folkpunkáče Cheers! Samozřejmě spoustu dalších. Vše včetně lineupu najdete ZDE!

konflikt band

Konflikt (sk)

Slovenská legenda Konflikt rozproudí krev nejen všem punks, co si rádi zahalekají hymnické refrény. Přímočarý punk říznutý HC, metalem i ska v podání kapely, která se na undergroundové scéně pohybuje více něž 20let. Vyhranost a jistota, se kterou hrnou do lidí své punkové vypalovačky, se dá srovnat s klidem Miloše Zemana po půl litru slivovice. Během letošního roku budeme moc vidět Konflikt na českých pódiích jen zřídka kdy a tak si rozhodně tuhle pecku nenechte ujít.

http://bandzone.cz/konflikt
www.konflikt.sk

plexis band

Plexis

Tahle pražská banda snad není třeba ani představovat. Česká legenda ovlivněná klasickým britským punkem jako jsou Sex Pistols, Buzzcoks, UK Subs, The Adicts fungující od roku 1983 má na svém kontě 6 řadových alb, poslední vydané v roce 2011 s názvem Krize. I přes mnoho změn v obsazení kapela stále funguje v čele se zakladatelem Petrem Hoškem. Plexis je na zelesa poprvé a takže určitě doražte!

http://bandzone.cz/plexis
http://www.plexis.ic.cz/


sps band

SPS

Pravidelní návštěvníci zelesa SPSka určitě dobře znají, protože právě tahle banda zde vystoupila už několikrát a letošní ročník nebude vyjímkou. Kapela hraje od roku 1988 a na svém kontě má 10 alb. Spousty koncertů po čechách i evropě. SPS koncertovali s takovými interprety jako jsou U.K.SUBS, SHAM 69, nebo MARKY RAMONE. Jejich klasický punk narážející na problémy doby minulé i současné opravdu stojí za poslechnutí!

http://bandzone.cz/sps
http://sps.litvinoff.cz

Aktuální info


Co je nového...

Vstup na celý víkend jen 350Kč

Prosíme návštěvníky o doržování pravidel a to zejména: Zákaz vstupu se psy a Zákaz vnášení alkoholických nápojů. Ceny všech pochutin k jídlu i pití jsou za více než příznivou cenu.

Aktuálně komunikujeme s kapelami a sestavujeme program letošního ročníku. Potvrzené interprety budeme průbžně zveřejňovat zde nebo na facebooku. Facebook Zelesa festival.